Üye Girişi Sepetim

MARKET EKİPMAN

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Cas Salam Dilimleme Makineleri
Yeni

CAS

Cas Salam Dilimleme Makineleri (250-275-300)  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Yatay tip sabit bileyleme ünitesi- Güçlü dönüş hızı- Profesyonel işlemler için ideal- Gıda üretimi, şarküteri vb. kullanım alanlarına uygun..

Cas Vakum Makinesi CVP 260

CAS

Cas Vakum Makinesi CVP 260  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Güçlü vakum pompası- Şeffaf üst kapak sayesinde vakumlanan ürünlerin izlenmesi- Güvenli elektrik dizaynı ve sağlam mekanik yapı- Kolay kullanım ve mikro işlemci ile otomatik kontrol imkanı- İç ve dış yüzeylede paslanmaz malzeme- Özel işlenmiş ısıtıc..

Cas Vakum Makinesi PD CVP-350

CAS

Cas Vakum Makinesi PD CVP-350  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Güçlü vakum pompası- Şeffaf üst kapak sayesinde vakumlanan ürünlerin izlenmesi- Güvenli elektrik dizaynı ve sağlam mekanik yapı- Kolay kullanım ve mikro işlemci ile otomatik kontrol imkanı- İç ve dış yüzeylede paslanmaz malzeme- Özel iş..

Cas Vakum Makinesi US CVP-450/A

CAS

Cas Vakum Makinesi US CVP-450/A  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Güçlü vakum pompası- Şeffaf üst kapak sayesinde vakumlanan ürünlerin izlenmesi- Güvenli elektrik dizaynı ve sağlam mekanik yapı- Kolay kullanım ve mikro işlemci ile otomatik kontrol imkanı- İç ve dış yüzeylede paslanmaz malzeme- Özel ..

Hana-Pack Salam Dilimleme Makineleri
Yeni

HANA

Hana-Pack Salam Dilimleme Makineleri (250-275-300)   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Sanayi tipi özel imalat - Paslanmaz çelik bıçak - Soğuk et,salam,kaşar,pastırma vb. kesme imkanı - Malzeme incelik ayar kolu (istediğiniz inceliğe göre ayar) - Yarı otomatik dilimleme makinası -..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)