Üye Girişi Sepetim

EFT POS

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
BEKO 220 TR Yazarkasa POS

BEKO

220 TR Seyyar Yazarkasa POS  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Tek bir cihazda, piyasada yaygın olarak kullanılan bankaların kredi kartı uygulamaları geçerli olacaktır.- Ürünle beraber GSM kartı verilmektedir. Aylık iletişim bedeli garanti süresince alınmamaktadır.- Yazarkasa açılışı, banka uygulamaları açılış..

BEKO 300 TR Yazarkasa POS

BEKO

300 TR Seyyar Yazarkasa POS  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Tek bir cihazda, piyasada yaygın olarak kullanılan bankaların kredi kartı uygulamaları geçerli olacaktır.- Dokunmatik ekran sayesinde pratik ve hızlı kullanım- Cihaz, yazar kasa ve pos özelliğine sahiptir.- Tek bir cihazda nakit ödeme ve ..

HUGIN FT-202 Yazarkasa POS

HUGİN

FT-202 Yeni Nesil Masaüstü Yazarkasa POS  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- 90 m/s ile en hızlı yazıcılardan birine sahiptir. - Müşteri ekranı 8 haneli nümeriktir. - Rulo kapasitesi 30 metredir. - Satır kapasitesi 1,2 Milyon Elektronik Ekü’dür. - 8 departmanlıdır. - 8 KDV oranı va..

HUGIN VX-675 ECR Yazarkasa POS

HUGİN

VX-675 ECR Seyyar Yazarkasa POS  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Kullanıcı dostu ara yüzle kullanımda kolaylık sağlar.- Tek elle kullanıma imkân verir.- Güçlü bataryası sayesinde 100 saat stand-by kullanımı vardır.- Bütün banka uygulamaları ile uyumlu olarak çalışır.- Aydınlatmalı tuş takımı vardır.- Kullanı..

INGENICO iDE 280 Yazarkasa POS

İNGENİCO

iDE280 Yeni Nesil Masaüstü YazarkasaPOS ÜRÜN ÖZELLİKLERİ-  Yazarkasa ve POS özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım- 15 yıl kapasiteli mali hafıza ve 3 milyon satır kapasiteli EKÜ’sü ile uzun ömürlüdür. 100.000 PLU ‘yu destekler.- Dokunmatik renkli ekranı ve kolay menüleriyle ku..

INGENICO iWE 280 Yazarkasa POS

İNGENİCO

iWE280 Yeni Nesil Seyyar YazarkasaPOS  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Sadece 456 g ağırlığı ile hafif, küçük ve seyyar kullanıma uygun dizayn- Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran- Üstün pil performansı ile en yoğun günlerde bile yarı yolda bırakmaz- Restoran, paket servis, saha dağıtım gibi ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)