Üye Girişi Sepetim

SAYIM TERAZİLERİ

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
CAS EC-II Elektronik Sayım Terazisi

CAS

EC-II Serisi Elektronik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Dahili akü (80 akü saat süresi)- Etiket ve fiş yazıcı için bağlantı uygunluğu- 1/600,000 dahili çözünürlük- 200 adet birim ağırlık hafızası (Birim Ağırlık,Dara,Ürün Adı,Adres)- Önceden girilen Ağırlık ve Adet değerleri için Hi-Lo limit k..

CAS SC Elektronik Sayım Terazisi

CAS

SC Serisi Elektronik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Dara toplamalı sayım özelliğine sahip 1000 ürün hafızası - Dahili çözünürlük (1/100,000) - Okunması kolay VFD gösterge - Paslanmaz çelik kefe- Dep-50 fiş yazıcı bağlantı uygunluğu- 372x278 mm kefe boyutu- 7,2 kg ürün ağırlığı..

DENSI AC-100 Sayım Terazisi

DENSİ

AC-100 Serisi Elektornik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Aydınlatmalı LCD yeşil florasanlı gösterge- Parça bilgileri için 200 adet hafıza - Bilgisayara ve yazıcıya bağlantı uygunluğu- Ağırlık, birim ağırlık, sayım miktarı için 3 ayrı gösterge- Limitleme özelliği ile seri sayım kontrolü&n..

DENSI CA Elektornik Sayım Terazisi

DENSİ

CA Serisi Elektornik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Işıklı büyük LCD gösterge- Tartım, birim ağırlık ve adet sonuçları için 3 ayrı gösterge- Klavyeden dara girişi- Sayım sonuçunlarını üst üste toplama- RS-232C çıkışı ile bilgisayar ve yazıcı bağlantı uygunluğu- 290x220 mm kefe boyutu ..

NECK JCS-A Elektronik Sayım Terazisi

NECK

JCS-A Serisi Elektronik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Dahili akülü ve şarjlı ,100 saat akü ile çalışabilme- 3 ekranı ile aynı anda toplam ağırlık , birim ağırlık ve adet görme imkanı- Lcd ekran arkadan ışıklandırmalı back-light özelliği- Kolay sayım fonksiyonu- Tartı açıldığında otomatik sı..

TEM EGE NC Elektronik Sayım Terazisi

TEM

EGE NC Serisi Elektronik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Otomatik birim ağırlık düzeltme- 3 x 6 hane LCD gösterge, Rakam boyu: 15 mm- Standart gösterge aydınlatması (backlight)- 250 adet PLU (Birim Ağırlık Hafızası)- 15 adet tek tuşla ulaşılabilir PLU- 100 saate kadar akülü kullanım- Otomatik..

TEM EGE NS Elektronik Sayım Terazisi

TEM

EGE NS Serisi Elektronik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Otomatik birim ağırlık düzeltme - 250 adet PLU (Birim Ağırlık Hafızası)- 40 saate kadar akülü kullanım- Toplam Hafızası (M+, MR fonksiyonları)- Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme- Elle dara alabilme- Sense serisinde öz..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)