Üye Girişi Sepetim

TEM

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
TEM EGE LED 15-30 Kg Terazi

TEM

EGE-LED 15-30 Kg Elektronik Market Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Ergonomik Dizayn- Paslanmaz Çelik Kefe- 23X30 Kefe boyutu- Su Geçirmez Tuş Takımı- Fiyat Hesaplamalı Gösterge- Kolay Okunabilir LED Gösterge- 60 Saate Kadar Akülü Kullanım- İstenilen Derecede Ayarlanabilir Ekran- Endüstriyel Kullanı..

TEM EGE LED 15-30 Kg Terazi

TEM

EGE-LED 15-30 Kg Elektronik Market Terazisi (BOYUNSUZ)  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- 3 x 6 hane kırmızı LED gösterge. Rakam boyu: 13 mm- 250 adet PLU (Birim Fiyat Hafızası)- 23x30 cm kefe boyutu- 8 adet tek tuşla ulaşılabilir PLU- 40 saate kadar akülü kullanım- Yazıcılı modellerde Toplam Hafızası (M+..

TEM EGE NC Elektronik Sayım Terazisi

TEM

EGE NC Serisi Elektronik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Otomatik birim ağırlık düzeltme- 3 x 6 hane LCD gösterge, Rakam boyu: 15 mm- Standart gösterge aydınlatması (backlight)- 250 adet PLU (Birim Ağırlık Hafızası)- 15 adet tek tuşla ulaşılabilir PLU- 100 saate kadar akülü kullanım- Otomatik..

TEM EGE NS Elektronik Sayım Terazisi

TEM

EGE NS Serisi Elektronik Sayım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- Otomatik birim ağırlık düzeltme - 250 adet PLU (Birim Ağırlık Hafızası)- 40 saate kadar akülü kullanım- Toplam Hafızası (M+, MR fonksiyonları)- Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme- Elle dara alabilme- Sense serisinde öz..

TEM EGE NT Elektronik Tartım Terazisi

TEM

EGE NT Serisi Elektronik Tartım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- 6 hane kırmızı LED gösterge. Rakam boyu: 20 mm- 40 saate kadar akülü kullanım- Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme- Otomatik ve tuş ile sıfırlama- Yazıcı, bilgisayar bağlantı opsiyonları- 263X320 mm kefe boyutu..

TEM EGE TB Elektronik Tartım Terazisi

TEM

EGE TB Elektronik Tartım Terazisi  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ- 6 hane kırmızı LED gösterge. Rakam boyu: 20 mm- 40 saate kadar akülü kullanım- Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme - Otomatik ve tuş ile sıfırlama- Yazıcı, bilgisayar bağlantı opsiyonları- 263x320 mm kefe boyutu..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)